Opublikowano: 21 grudnia 2020
➡Tradycyjnie jak co roku 27 grudnia spotkamy się w hali sportowej Zespolu Zespołu Szkół Zawodowych im Króla Jana III Sobieskiego przy ul. Krasickiego w Przeworsku, by rozegrać Turniej Charytatywny, który w tym roku odbędzie się pod nazwą „GORLICZANKA I ZSZ DLA DZIECIAKÓW Z ONKOLOGII” 🥅🙂

➡Będzie to JUBILEUSZOWA, bo już 10 edycja turnieju. Impreza której jestem pomysłodawcą i jednym z organizatorów , a która nie odbyłaby się tyle razy gdyby nie ogromne zaangażowanie Adama Łapy nauczyciela wychowania fizycznego z ZSZ oraz wielu innych ludzi stała się już tradycją. I nawet w tym „dziwnym” roku wiele osób dopytywało się „a co z turniejem po Szczepanie?”. Dlatego po konsultacji z Panem Dyrektorem ZSZ Stanisławem Mrugałą oraz z zachowaniem obowiązujących obostrzeń i restrykcji postanowiliśmy, że turniej się odbędzie. 😷😉
➡W swojej historii zbieraliśmy m.in. zabawki i artykuły spożywcze dla Domu Dziecka w Łopuszce Małej, karmę i inne artykuły dla zwierząt ze Schroniska w Orzechowcach, a od 4 lat wspieramy Dziecięcy Szpital Onkologiczny w Rzeszowie. Ponieważ przekazaliśmy już wiele zabawek podczas poprzednich edycji, w tym roku wzorem poprzedniego wpisowe do turnieju będzie w formie pieniężnej i wyniesie 100 zł od drużyny ( można oczywiście przekazać więcej :)) . Za całą zebraną kwotę zakupimy jeden, dwa ” konkretne” prezenty oraz pomoce dydaktyczne które przekazane zostaną dzieciakom z rzeszowskiej onkologii. 🏆💪
➡Zapisów, można dokonywać  w wiadomości prywatnej do mnie, Adam Łapa na facebooku.
https://www.facebook.com/adam.lapa/
Poniższa lista będzie na bieżąco aktualizowana. Zapisy trwają tylko do wtorku 22 grudnia i możemy zapisać 12 drużyn. Tak więc ” kto pierwszy, ten lepszy ” 👊♥👌