Opublikowano: 12 października 2021

W  piątek 8 października 2021 r. odbył się charytatywny turniej piłki nożnej Gramy dla Grzegorza Więcka. Celem sportowej imprezy była pomoc finansowa dla chorego na nowotwór pana Grzegorza.

W turnieju wystąpiły drużyny klasowe, rozgrywające mecze pomiędzy Nauczycielami ZSZ Przeworsk, Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, Strażaków z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Przeworsku oraz Absolwentów ZSZ Przeworsku. W trakcie rozgrywek odbył się kiermasz słodkości przygotowany przez uczniów i nauczycieli technikum o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych oraz szkoły branżowej o profilu kucharz.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom za wszystkie słodkości a zawodnikom za walkę na boisku i dostarczenie tylu emocji, jak również prezentację zdrowej rywalizacji sportowej.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, którzy na każdej przerwie dopingowali grających. Kwotę z turnieju podamy po końcowym rozliczeniu.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w turniej, a szczególnie koordynatorowi turnieju panu Adamowi Łapie oraz pomysłodawcom i organizatorom  akcji, klasie 4 TMS.

Podziękowania należą się szczególnie takim uczniom, jak:

Wojciech Olech, Wojciech Majcher, Hubert Domka, Kacper Duliban, Marcin Jamroży, Bartek Majkut, Tomasz Mastalerz, Daniel Michalski, Adrian Mołoń, Kacper Sieńko, Patryk Szewczyk, Dawid Szpiłyk, Hubert  Szybicki, Dominik Wilk.

 

Małgorzata Skałuba