Przeworsk

Zespół Szkół Zawodowych
im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku

Lokalna Akademia Sieciowa Cisco utworzona w Zespole Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku jest inicjatywą edukacyjną, która ma na celu przygotowanie specjalistów z zakresu administrowania i projektowania sieci komputerowych.

Akademii patronuje firma Cisco Systems – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, największe w branży sieciowej na świecie. Firma ma siedzibę w San Jose, w stanie Kalifornia – w sercu Doliny Krzemowej.

Odpowiednia infrastruktura sieciowa oraz urządzenia firmy Cisco pozwalają na prowadzenie zajęć w ramach kursów przygotowujących do egzaminów na certyfikat CCNA – ścieżka certyfikacyjna ciągle ewoluuje.

Działalność akademii możliwa jest dzięki porozumieniu zawartemu w 2009 roku z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, która pełni rolę Academy Support Center oraz Instructor Training Center.

Instruktorami w naszej Lokalnej Akademii są:

Mucha Krzysztof
Wojciech Wiśniowski

Prowadzimy kursy z zakresu:

Networking
Cybersecurity
Internet of Things
Programming
Infrastructure Automation
OS & IT
Packet Tracer
Data

Wszystkie kursy dla uczniów naszej szkoły są bezpłatne.

Nasza Akademia oraz instruktorzy byli wielokrotnie wyróżniani za swoją aktywną działalność w programie Cisco Networking Academy.

Współpracujemy z Cisco Kraków – drugą co do wielkości firm w Europie.