Opublikowano: 15 listopada 2019

W dniu 29 października 2019 roku w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku miało miejsce uroczyste podsumowanie:

–  Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Na szlakach turystycznych Małych Ojczyzn”

– Konkursu Plastycznego „Na szlaku turystycznym Rzeszowa”

W obu tych konkursach wzięła udział nasza uczennica – Ania Hojło z klasy 3 TBE.

Bardzo miło nam poinformować, że w obu tych konkursach prace Ani spotkały się z wielkim uznaniem jurorów i zostały nagrodzone zaszczytnym 1 miejscem. Ania otrzymała puchar, dyplom i nagrody rzeczowe. Gratulujemy wyjątkowego talentu i życzymy dalszych sukcesów.

W tym samym dniu miał miejsce finał jeszcze jednego konkursu, a był nim Wojewódzki Konkurs „100 lat Szkolnych Kół Krajoznawczych w Polsce”. Przedmiotem konkursu był projekt zaprezentowany przez Szkolne Koło Krajoznawcze działające przy Zespole Szkół Zawodowych – wycieczka turystyczno – krajoznawcza na trasie Markowa – Łańcut – Kosina, mająca na celu przybliżenie uczniom walorów naszej Małej Ojczyzny – jej historii i piękna zabytkowych obiektów znajdujących się na jej terenie. Projekt zdobył Grand Prix, autorzy odebrali dyplomy i nagrody, w najbliższym czasie projekt zostanie zrealizowany w postaci wyżej wymienionej wycieczki, opiekunem laureatki jest pani Joanna Śliwińska.