Opublikowano: 12 grudnia 2018

 

Dzięki hojności wszystkich uczniów Zespołu Szkół  Zawodowych w Przeworsku  wolontariusze przygotowali upominki i w piątkowe popołudnie 07 grudnia, odwiedzili podopiecznych Domu Opieki Społecznej i Hospicjum im. Świętej Jadwigi w Przeworsku. Mimo niesprzyjającej aury atmosfera spotkań była bardzo ciepła. Takie chwile wzruszeń to potężny ładunek energii na wszystkie kolejne dni. Wymiana uśmiechów i uścisk dłoni tak wiele znaczą dla osób dotkniętych chorobą, wiekiem i samotnością. Wolontariusze po raz kolejny mogli wysłuchać wiersza o Świętym Mikołaju  w wykonaniu pana Zygmunta z Hospicjum. Jego kunszt aktorski za każdym razem wprawia w zachwyt . Dyrekcje obu ośrodków wyraziły wdzięczność za cotygodniowe odwiedziny i dar serca w postaci drobnych upominków. Najpiękniejszy jest gest wypływający ze szczerości i dobroci. Za pomoc w realizacji akcji wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy

                                                  Koordynatorka akcji- Bogusława Chmura