Opublikowano: 1 września 2021

DRODZY UCZNIOWIE,
SZANOWNI NAUCZYCIELE I RODZICE!

W Nowym Roku Szkolnym życzymy wszystkim wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów. Niech każdy dzień niesie ze sobą nowe, pouczające doświadczenia, które pozwolą Wam pewnie kroczyć obraną drogą.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, która umożliwia osiąganie kolejnych sukcesów.

Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia. Życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Rodzicom zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

DYREKCJA

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH