Opublikowano: 19 grudnia 2018

W dniu 4 grudnia 2018 roku w jarosławskim Centrum Kultury i Promocji odbyły się strefowe eliminacje do XXVIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Wziął w nich udział uczeń naszej szkoły – Jakub Wojciechowski z klasy 3 TM. Zaprezentował przepiękną religijną pieśń pt. „Tłumy serc”. Występ ubogacił autorskim akompaniamentem na fortepianie. Kuba zyskał uznanie jurorów i przeszedł do finału. Finał konkursu odbył się 14 grudnia w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Poziom był niezwykle wysoki. Uczestnicy  prezentowali swe talenty w trzech kategoriach –  recytacja, poezja śpiewana i monodram. Z prawdziwą dumą pragniemy oznajmić, że Jakubowi udało się wyśpiewać zaszczytne trzecie miejsce na podium. To wielkie osiągnięcie, gdyż konkurs od lat słynie z bardzo wysokiego poziomu. Serdecznie gratulujemy Kubie i życzymy kolejnych sukcesów wokalnych.