Opublikowano: 5 grudnia 2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Uliczne portrety – czyli o tych, którzy tworzyli historię twojego miasta” organizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Celem konkursu jest przybliżenie bohatera/postaci ważnej dla historii miasta, której nazwiskiem opatrzona jest jedna z ulic tego miasta. Konkurs ma charakter regionalny w bieżącym roku do konkursu zaproszono trzy miasta Mielec, Jasło i Przeworsk. Nasi uczniowie pod opieką pań Agaty Babiarz i Justyny Dawidowicz wzięli udział w konkursie i przygotowali prezentacje nt. Historia Rodziny Lubomirskich – ordynatów przeworskich. Bardzo cieszy nas fakt, że zdobyliśmy aż cztery nagrody (opiekun pani Agata Babiarz) podczas finału konkursu, który miał miejsce 30 listopada 2022r. w Przemyślu. Magdalena Suchodolska 4RZ I miejsce Damian Mazur 4TI – II miejsce Emilia Blok 4RZ – wyróżnienie Filip Łaniusz 4TI – wyróżnienie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !