Opublikowano: 10 grudnia 2019

5 grudnia 2019 roku już po raz ósmy uczniowie naszej szkoły sprawdzali swoje umiejętności strzeleckie w Turnieju Mikołajkowym. Organizatorami byli pan mgr Maciej Cieślak, pan ppor. rez. mgr Piotr Łojko i pan mgr Ryszard Markowski.

Strzelano z karabinka pneumatycznego z odległości 10 m w pozycji leżącej z podpórką. Do konkursu przystąpiło 11 dziewcząt i 48 chłopców.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kamila Domka z klasy 2 LO KM, II Izabela Rachwał klasa 3 LO KM, III miejsce Natalia Dudek 2 LO KM, IV Gabriela Maziarz z klasy 3 LO KM, V miejsce Natalia Florek 2 LO KM, miejsce VI Wiktoria Dudek klasa 1 TRZ.

W kategorii chłopców puchar za pierwsze miejsce trafił do rąk Michała Stachiewicza z klasy 1 TES, II miejsce zajął Kacper Kiwacki 1 BPS, III Jakub Warchoł 1 TI, IV miejsce Kacper Wichot 1 I na miejscu V zawody ukończył Michał Cieśla 3 TZ a VI przypadło Michałowi Kolano 2 TZ.

Uczniowie otrzymali medale i dyplomy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.