Opublikowano: 11 lutego 2018

Dnia 9 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Krzysztofa Muchy i Pana Janusza Białego wzięli udział w 41 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej przez krakowską Akademię Górniczo-Hutniczą w dziedzinach: informatyka i elektrotechnika.

Olimpiada organizowana jest od 41 lat, jako największa i najstarsza tego typu inicjatywa dotycząca nauk związanych z elektrotechniką, informatyką, elektroniką, telekomunikacją oraz mechatroniką. W tym roku Akademię Górniczo-Hutniczą odwiedziło ponad 550 uczniów reprezentujących ponad 80 szkół z całej Polski, w tym uczniowie z naszej szkoły.

W teście z zakresu informatyki brali udział:

  1. Damian Kulpa kl.3TI
  2. Krzysztof Socha kl.4TEI
  3. Jakub Maziarz kl.4TEI

W teście z zakresu elektrotechniki brali udział:

  1. Wojciech Sowa kl.4TEI
  2. Joachim Rutkowski kl.4TEI