Opublikowano: 26 czerwca 2020

 

„Uczymy się dla siebie, nie dla szkoły”.

 Drodzy Uczniowie!

           Serdecznie dziękujemy Wam za ten rok szkolny 2019/2020, który zaczął się jak każdy inny. Jesteśmy przekonani, że był on wyzwaniem dla nas wszystkich: nauczycieli, uczniów, rodziców. Sytuacja wymusiła na nas zmianę dotychczasowego sposobu uczenia i wychowywania. W dodatku stało się to niemal z dnia na dzień. Jesteśmy wdzięczni za to, że udało nam się dokończyć zajęcia edukacyjne. Myślimy, że sprostaliśmy wyzwaniu, jakie przyniosły nam obecne czasy.

Z całego serca gratulujemy Wam sukcesu, jakim jest zakończenie kolejnej klasy, bądź ukończenia szkoły. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Wykorzystajcie dobrze wakacyjny czas, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek.

Życzymy Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo, dbajcie o siebie!

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZSZ w Przeworsku